מה לאסטרולוגיה ולעסקים?

אסטרולוגיה יכולה לשרת אנשי עסקים ומנהלי חברות במגוון דרכים. אסטרולוגיה יכולה לשפוך אור על היחסים בין המחלקות השונות בתוך הארגון, יכולה לספר הרבה על מהו העסק, לאן פניו מועדות, מתי להתרחב או להיפך מתי עדיף שלא להוסיף שירותים או עובדים. האם נכון להתרחב גלובלית? ואם כן אז מתי?

כל אלו שאלות עליהן אני עונה בעזרת האסטרולוגיה.

מה צריך כדי לקבל תשובה?

צריך את תאריך הלידה של העסק, בהרבה מקרים מדובר ביום בו החברה נרשמה ברשם החברות, בחנויות או מסעדות וכד' – יום פתיחת העסק לציבור הוא הקובע. בעסקים אינטרנטיים אפשר לדעת הרבה רק על פי המפה של רגע רישום הדומיין, ובעסקים קטנים של יחידים מה שקובע זה עדיין מפת הלידה המקורית של בעל/ת העסק.

ליווי בתהליכי גיוס

גיוס עובדים הינו משימה לא פשוטה לארגונים רבים. עם השנים גיליתי שאסטרולוגיה יכולה מאוד לעזור בזיהוי המועמדים המתאימים. ה"טריק" הוא למצוא מועמדים שיתאימו לאווירה של הארגון. נתתי ייעוצים שונים לחברות וגיליתי שוב ושוב שמה שמשאיר עובדים לאורך זמן במקום עבודה ומאפשר להם להתקדם ולהשקיע היא הרגשה של שייכות. את הרגשת השייכות מוצאים על פי התאמה בין מפת הלידה של המועמד או המועמדת ומפת הלידה של העסק / ארגון.

ליווי בתהליכי צמיחה

מקומות עבודה הם כמו משפחות. יש להם רגעים טובים יותר ורגעים טובים פחות. ייעוץ אסטרולוגי יכול לעזור לכל בעל עסק להבין את מקור החיכוכים בין העובדים, בין המחלקות השונות, ובין שותפים שונים. ניתן למצוא את היתרונות והערך המוסף שיש לעסק ולהדגיש אותם. ליווי בתהליכים אלו יכול לעזור לכל עסק לרתום את כלל העובדים למחויבות חדשה, לזהות את הרגעים הנכונים לצאת עם מוצרים חדשים, או עם מיתוג חדש ולזהות את הרגעים שבהם עדיף לשפר את הקיים.